10 Nisan 2013

Samsung Teknik Bilgi Yetersizliği!

Banio-Lara şubesinden aldığımız Samsung buzdolabı,nakliyesinde servisle nakliye için Banio arasında ciddi bir iletişimsizlik vardı.Buzdolabından önce servis geldi,ürün denilen saatte gelmedi. Üründe dijital ekran var ama ertesi gün fişe takınca görülüyor ki derece rakam olarak yazmıyor.

Bunun için yetkili servis arandığında çıkan kişinin teknik bilgi yetersizliği ile sorun çözülemiyor.O an kaç dereceye ayarlanacağı ve bunun nasıl anlaşılacağı sorulduğunda,yarın arayalım sizi dediler, telefona bakan kişinin teknik bilgisinin yetersizliğinden dolayı.Keşke müşteri hizmetleri ve teknik servisler daha çok ürün bilgisine hakim olabilseydi.

Yasemin 389 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi17 Nisan 2013

    1735107 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön