Samsung Tanıtım İçin Davet Edip Sonra İçeri Almadılar!

Mutlu A. |

S6 tanıtımı için Kuru Çeşme Arena' da 10.04.2015' te düzenlenen etkinlik için Biletix' ten biletimizi temin ettik. Onca trafik çekip onca yol yaptıktan sonra tanıtım gecesinin yapıldığı Kuruçeşme Arena'nın girişindeki yetkililer bizlere sadece bayilerimizi alacağız sizi alamayız dediler.

İçeri alınmadığımız gibi resmen kovulduk. Hem davet edip hem de kovmak ne demektir diye Samsung müşteri hizmetlerini aradık. Bir hafta sonra cevap aynen şu. Kusura bakmayın...Bence bu milletin parasını hak etmiyorsunuz.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutlu A.
  20 Nisan
  11:24

  Ne ilgilenmesi? Ne ilgilenmesi? Müdürleriniz bile bizlerle muhatap olmuyor. Sadece ara elemanları arayıp özür diliyorlar. Hem benim ülkemden para kazanacaksın. hem de benim ülke vatandaşlarımı kovup gönlünü almayacaksın. Yok öyle yağma. Siz önce gönül almasını bilin. Burada bu şikayeti okuyan herkes sizin firmanızın vurdumduymazlığını öğrenecek.

 • 18 Nisan
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr