Samsung Talep Ve Mailler Dikkate Alınmıyor.

Onur K. |

Samsung Galaxy tab 7.7. ekran sorunu nedeniyle, müşteri hizmetler http://www.samsung.com/tr/support/erms1 sayfasından iletmiş olduğum maile cevap verilmedi, maile ilişkin işlem yapılması ve tarafıma dönüş sağlanması amacıyla 444 77 11 no.lu numaradan defalarca temsilci ile görüştüm. Her defasında "mailiniz görünüyor, talebinizin işleme alınması ve dönüş yapılması için kayıt oluşturuldu, ilgili ve yetkili birimler size dönüş yapacaklardır" şeklinde cevap verilmesine rağmen, hiçbir şekilde dönüş yapılmamış, mailime cevap verilmemiş, ve sorunum çözülmemiştir. Samsung kullanıcısı olarak, firmaya ve ürünlerine güvenim kalmamıştır.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  13 Şubat
  11:32

  mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

 • Onur K.
  13 Şubat
  11:30

  şikayetime ilişkin yazılı veya sesli herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.
  ürünüm incelemeye alınmadığından garanti süresi de dolmak üzeredir

 • Onur K.
  26 Ocak
  10:40

  Şikayet edilen firma çalışanı bahar hanım Tarafından 20.01.2015 tarihinde ve 21.01.2015 tarihinde aranmak suretiyle IMEI numaram sorulmuş, ıMEI Numarasının kontrol edileceği ve gün içerisinde dönüş yapılacağı söylemine rağmen 5 gün geçmiş ve henüz dönüş yapılmamış, talebim sonuçlandırılmadığı gibi değerlendirilmemiştir.

 • 16 Ocak
  16:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr