Samsung Tabletimin Yazılım Sorunu Var.

Ufuk S. |

Samsung 8005 tablet aldım bu sabah servise götürdüm kulaklık jak girişinde sorun vardı ama servis bana yazılım da yükleneceğini söyledi ben yazılım yüklenmesini istemedim sadece kulaklık sorununu halletmelerini istedim. Bunu yapamayacaklarını söylediler nasıl bir mantık var anlamıyorum. SD kart aldım ama oyunları SD karta atamıyorum defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir çözüm üretmediler.

Yazılım hatası olduğunu söylüyorum ama kabul etmiyorlar SD kartın ne anlamı var anlamıyorum çocuğum yüklediği oyunlar tabletin hafızasını doldurdu ne yapacağım bilmiyorum çözüm bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk S.
  05 Mayıs
  11:19

  hiç memnun değilim

 • 08 Nisan
  13:51

  2385302 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Nisan
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi