13 Eylül 2013

Samsung Tabletimin S-Pen Özelliği Kısa Yollarda Çalışmıyor!

Tabletin S-pen özelliğinde kısa yollar çalışmadığı için 1 ayı geçkin süredir serviste bekliyor. Sorunuma çözüm bulamadıkları gibi yazılımdan kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Tableti aldığımdan beri hiç çalışmıyordu. Ben cihazı bu özelliğinden dolayı diğer markaları eleyip bu cihazı tercih etmiştim. Servis bu özelliğin kullanılamayacağını söylüyor ama ürünün çalışan bir modeliyle de değişimini yapmıyor.

Samsung'u büyük firma zannediyordum ama öyle değilmiş servis sıfır, çağrı merkezi sıfır, çözüme yaklaşımları sıfır, tek büyük olan yani var cihazın hak etmediği rakamı. Tekrar asla ve asla ürünün arkasında duramayan bir markadan alış veriş yapmayacağım.

Kemal 149 Okunma

Cevaplar

  • Kemal19 Eylül 2013

    3 kez cihazı teslim almmama rağmen serviste kalma süresini aşmamak için servis kayıtı açtılar.sorunuma 1 aydan fazla bir süre çözüm bulamadıkları gibi en sonunda arıza görülemedi diye cihazı elime tutuşturmak istediler.kontrol ettiğimde arıza giderilmediğini gördüğüm için cihazı teslim almadım.1 ayı da geçti hala sorunuma çözüm bulunabilmiş değil yazılımsal hataymış. sanki cihazı alıp yazılım üretip cihaza ben yükleyeceğim.böyle bir yazılımı yazmayı başarabilirsem samsung u da bilgilendireceğim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön