Samsung Tabletimin Ekranı Donuyor!

İlknur K. |

Samsung tabletimi aldığım günden beri devam eden sıkıntımın hala bir çözüm bulunamaması daha doğrusu gerekli ilginin gösterilmediğini düşünüyorum. Tabletim internette gezerken ekran donuyor sonra bekleme moduna geçiyor ve bir daha tabletimi açamıyorum. Power tuşu bile çalışmıyor. Servise götürdüğümde sadece tabletin kapanmasıyla ilgileniyorlar. Yazılım güncellemesi yapıp tablet açılınca sorun gitti sanıyorlar. Yazılımla ilgili bir sıkıntı olmadığını anlamak bu kadar zor olmasa gerek. Lütfen artık kalıcı bir çözüm istiyorum. Çünkü gerçekten çok sıkıldım tabletimi aldığım 5 ay oldu 5 kere servise götürdüm.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  13:47

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • İlknur K.
  22 Eylül
  20:32

  Bir daha samsung mu tövbe bedava cihaz verseniz dönüp arkama bile bakmam.ne cihaz ne müşteri ilişkileri ne de teknik servis hiç profosyonel değil.

 • 19 Eylül
  20:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi