Samsung Tabletimin Ekranı Çatladı

Aydın E. |

Samsung Tab 3 T210 tabletimin bugün iç ekranı çatladı. Dış ekranda hiçbir şekilde ne ezilme ne çatlak nede darbe var. Sadece 30-40 cm yükseklikten halıya düşen tabletin iç ekranının çatlaması da ne demek. Bu kadar mı hassas olur bir tablet. O mesafeden çiğ yumurta halıya düşse çatlamaz.

Benim anlamadığım dışta hiçbir şey olmamasına hatta çizik bile olmamasına rağmen iç ekranın nasıl bu kadar kolay çatlayabildiği. Ayrıca S3 mini kullanıyorum Samsung'tan soğudum resmen. Onca para verip aldığınız Samsung ürünler gerçekten kalitesiz malzemeden yapılıyor ve bir anda tüm paranız boşa gidebiliyor ve servisi aradığımda iç ekran fiyatı 400 TL dediler. Tabletin sıfırı o kadar. Bir daha Samsung almak mı çok zor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  11:12

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Şubat
  00:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.