Samsung Tabletimin Ekran Arızasına Yüksek Ücret İsteniyor.

Yunus Emre İ. |

Birkaç ay önce Samsung Galaxy Note10.1 Tablet (GT-N8005) aldım. Geçenlerde tabletin iç ekranında dikey çizgiler oluştu. Tableti hiç düşürmediğim, çarpmadığım, kısacası hiçbir darbeye maruz bırakmadığım için içim rahat bir şekilde garantiye gönderdim. Ancak servis tabletin iç ekranında çatlak olduğunu ve bu durumun kullanıcı hatası olduğunu, 650 TL'lik ücretin kullanıcı tarafından ödenmesi gerektiğini bildirdi.

Bu çatlağı ben oluşturmadım ama servisin vicdanı benim mağdur olmama el verdi. Gözle görülmeyen mikro boyutta bir çatlak fabrika çıkışı gelmiş olamaz mı? Kısacası artık hayatımda Samsung'a yer yok. Tabletin yenisi 1200 TL, ekran 650 TL.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre İ.
  02 Haziran
  14:09

  Hiçbir bilimsel inceleme yapmadan kullanıcı hatası diyip işin içinden çıkıyorlar. 1200 tl.lik aletin ekranı için 650 tl istiyorlar. yaptırmayınca da 10 tl servis ücreti alıyorlar. Yoruma ne gerek var.

 • Yunus Emre İ.
  02 Haziran
  14:08

  Az önce ürünü arızalı bir şekilde geri aldım. Benden herhangi bir makbuz dahi düzenlemeden 10 TL servis ücreti aldılar. Hem arıza bedeli olarak 650 tl iste, hem de hiçbir düzeltme yapmadan 10 tl iste. Samsung ne yapmaya çalışıyor gerçekten anlamıyorum.

 • Yunus Emre İ.
  28 Mayıs
  16:40

  Az önce İstanbul' daki yetkili kişilerden biri konuyla ilgili aradı. Söylediği tek cümle, "bizim için yetkili servisimizin tespiti geçerlidir, bunun haricinde herhangi bir yardımda bulunamayız."

  Bunu söylemek için arama nezaketi göstermelerine gerek yoktu. Şikayetvar.com okurlarının ilgisini başka yöne çekmek ve konuyu en kısa yoldan kapatmak amaçlı yapılan bu anlamsız geri dönüş için kendilerini kınıyorum.

 • 28 Mayıs
  16:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Mayıs
  22:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi