Samsung Tabletime Yanlış Arıza Tespiti Yapıldı.

Hilmican Q. |

Samsung gt-n8010 model tableti İstanbul üniversitesi araştırma projesi için bir Profosör'e satışını yaptık 1 hafta içerisinde kitleniyor diye Ekmen Servise bıraktık arıza görülmedi diye geri gönderdiler. Tekrar aynı arızadan bıraktık yazılım yükleyip geri gönderdiler tekrar bıraktık anakart değiştirip yine gönderdiler tekrar aynı arızadan bıraktık Lcd ekran değiştirdiler yanlış arıza tespitlerinden dolayı ürünü ilk seferde parça değişmediği için yeni ürün vermediler.

4 kere servise gitmek zorunda kaldık ve müşterimiz projesine başlayamadı. Samsung gibi firmaya yakışık olmayan bir durum söz konusu ve müşterimize karşı firmamız mahcup duruma düştü bir daha Samsung ürünlerini müşterilerimize önermeyi düşünmüyoruz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  14:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Nisan
  15:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi