Samsung Tabletim Sürekli Arıza Veriyor.

Necla A. |

Her şey 24/11/2013'de Aydın Media Markt'tan aldığımız XE500T1C tablet bilgisayarla başladı. Bir takım programların yüklenmesi için damadım bilgisayarı İstanbul'a götürdü. 10 şubatta bana geldi birkaç açıp kapama sonrası tarih ve saati yanlış gösterdi. 13.02.2014'de İzmir'e servise gitti. Ana kart değişimi yapıldı.

Bir gün sonra aynı hata tekrar oldu. Bilgisayarı İstanbul'a gönderdim orada aynı servise iki kez gitti. İkincisinde ana kart değişti. Gelmesinden bir gün sonra aynı arıza tekrarladı Aydın Media Markt'tan servise gönderildi. Sorun görülmedi diye 14 mayısta geldi iki saat sonra tarih 20 mayıs oldu. Tekrar servise gitti. Bilgisayarımı açtığımda doğru tarih ve saati görmek istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necla A.
  28 Mayıs
  12:34

  Telefonla arayıp ilgileneceklerini söylerken gayet kibar konuşuyorlar.SONUÇ: FİYASKO

 • 16 Mayıs
  12:07

  2451800 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Mayıs
  16:55

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi