Samsung Tabletim Servisten Onarılmadan Gönderiliyor!

Firat K. |

1.5 ay önce Samsung 10.1 tablet aldım. Ürünün açılışında kalem algılaması çalışmıyordu ürünü Erzurum Başarı teknik servise gönderdim. Ürünü bana sorun yok diye tekrar gönderdiler. Ben şikayeti tekrarlayarak tekrar gönderdim ama üründe sorun yok diye tekrar gönderdiler. Bu 4 kere tekrarlandı müşteri hizmetleriyle görüştüm İstanbul'a gönder dediler. Gönderdim yine sorun yok diye tekrar gönderdiler. Bunu aldığım yetkili servisin sorunu onayladığı halde üründe sorun yok diye tekrar gönderiyorlar.

Şimdi ben tüketici hakları mahkemesine vermeyi düşünüyorum. Ayrıca ürünü alalı 1.5 ay oldu daha ürünü kullanamadım ürün servislere gönderip duruyorum. Beni bu şekilde mağdur ettiler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Firat K.
  26 Temmuz
  20:24

  Ben urunu erzuruma gonderiyorum birde sizin takibinizle cozum yolu arayalim. Olmassa zaten yargi yoluna gidicem vaz gecmicem bu isten

 • 24 Temmuz
  22:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi