Samsung Tablet Üçüncü Kez Arızalandı!

Ozcan K. |

Konya Media Markt'tan Samsung tablet aldım. Almaz olaydım 3 ncü kere aynı arızayı verdi. Para iadesi talep ettim. Ne satıcı ne de Samsung Tüketici Hakem Heyeti Kararı olmadan iade yapamayız diyorlar. Yarın oraya da müracaat edeceğim. Samsung Kore'ye de mail yolu ile şikayetimi yazdım. Oradan da Samsung Türkiye'nin müşterilerine yaptığı işkenceyi bilsinler. Bir daha Samsung ürün de almayacağım. Bilen bilir müşteri memnuniyeti ve ürününe sahip çıkan bir firma var onların ürünlerini alacağım. Biraz pahalı biraz kendi içinde özellikleri olsa da müşteri memnuniyetinden anlıyorlar. Samsung hakkında bu konuyu her türlü sosyal ağda da paylaşıyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozcan K.
  21 Ekim
  00:45

  22 Eylül de irtibata geçeceğiz demişsiniz. Traih 21 Ekim. Ne arayan var ne soran... . Sizi Tüketici hakem heyetine havale ettim...

 • 22 Eylül
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr