Samsung Tablet Deterjanı Eritmeyen Bir Bulaşık Makinesine Sahibim.

Mehmet Y. |

Tablet deterjanı eritmeyen bir bulaşık makinası aldım. Aslında ben buna para vermek istemedim ama maalesef Samsung'un bulaşık makinası böyle çalışıyormuş. Canlı destek hattını aradım ve durumu anlattım fakat bana makinayı kullanamayacak kadar safmışım gibi muamele etti "M**" isimli operatör. Yani anladığım kadarıyla Samsung Beyaz Eşya ve eleman seçimin de gerekli kaliteyi gösteremeyen bir firma. Çıktığından beri galaxy telefon kullanan ben beyaz eşya faciasından sonra telefon seçiminde de değişikliğe gitmek gerektiğini anladım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Deterjan Alma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  03 Kasım
  13:51

  Samsung'un kesinlikle hiç bir malı alınmaz. Bunu öncelikle şikayetvar sitesini takip edenlere sonra çevremde bulunanlara sonra sanal alemde bulunanlara kısaca gördüğüm herkese bunu söyleyeceğim. Servis kalitesiz çağrı merkezi terbiyesiz mal bozuk. Bu nedir ya :((

 • Mehmet Y.
  25 Ekim
  20:18

  Bu şikayet ile ilgili Samsung sadece aradı.Servis yönlendirdi sonra servis aradı. Ve ne gelen var ne giden. Makina orta malı oldu. Ne benim içime sindi, ne Samsung sahip çıktı. Bundan sonra asla SAMSUNG (telefon dahil) markalı Ürün almam.

 • Mehmet Y.
  19 Eylül
  23:51

  Bu şikayet ile ilgili Samsung sadece aradı.Servis yönlendirdi sonra servis aradı. Ve ne gelen var ne giden. Makina orta malı oldu. Ne benim içime sindi, ne Samsung sahip çıktı. Bundan sonra asla SAMSUNG (telefon dahil) markalı Ürün almam

 • 10 Eylül
  12:24

  2669799 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet Y.
  08 Eylül
  13:19

  SAMSUNG Elektronikteki başarısını beyaz eşya da gösterememiş.

 • 05 Eylül
  23:15

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi