Samsung Taahhüt Ettiği Hediyeyi Bana Vermiyor!

Enes T. |

06,09,2014 tarihinde aldığım 65hu8500 televizyonla birlikte bana ilgili bilgileri televizyonveotesi.com'a girmemle birlikte uhd videoların yer aldığı harddisk hediye edeceği söylenmişti. İlgili formu doldurup kendileriyle paylaştım, bana gelen herhangi bir şey olmadı. Ardından televizyonveotesi.com'la iletişime geçtim, kendileri ilgileneceklerini söylediler ancak hala daha tarafıma dönüş yapılmadı.

Konuyla acilen ilgilenilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kampanya - Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes T.
  10 Mart
  11:35

  Tekrardan Merhaba,

  oncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Telefonda bana bahsedilen hard diskin kampanya tarihleri arasında olmadığını belirtmiştiniz ancak simdi televizyon ve otesi hesabıma girdiğimde fatura tarihimin kampanya suresi içerisinde bulunduğunu ve hard diskinde hediye edileceğini bildiriyor. Ulaşım için mail adresi verebilirseniz, hesabımda gösterilen ekran görüntüsünü paylaşabilirim veya siz benim cep telefonu numaramda kayıtlı olan kullanıcının sistemden hediyelerini kontrol edebilirsiniz diye düşünüyorum.

  Tesekkurler,

  enes

 • 10 Mart
  11:29

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Mart
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr