24 Ekim 2016

Samsung Sürekli Bozulan Buzdolabının Değişimini Yapmıyor!

7 ay önce almış olduğum Samsung marka buzdolabı sürekli aynı arızayı tekrarlamakta. Arıza yapan parçaya iki sefer müdahale edildi (parça değişimi) daha sonra bir daha arıza yapmayacak denilerek kart takıldı, fakat on gün öncesine aynı arızayı yine tekrarladı. Yine parça değişimi deniliyor. Bir yılda aynı arıza dört sefer tekrarlarsa değişim yapılır kuralı anlayacağınız. Üç ay sonra yeni bir yıl ve yine aynı arızayı dört sefer yapması halinde değişim kuralı. Anlayacağınız saf tüketici nereye başvursa her türlü haksız tüketici.

Koskoca Samsung sana helal olsun! Bu büyük markanın savunuculuğunu benim karşılaştığım gerek bodrum satıcı şube ve yetkili servisi, gerekse genel merkezdeki muhataplar (karşılarındakinin derdi ne olursa olsun yine o umursamazlar tavırlar ve hep aynı metni çalışmış olmaları) 'a bırakılmış olması. Bir daha Samsung mu, tövbe.

Fikret 824 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Fikret 26 Ekim 2016

    7 ay önce bodrum AVM deki Samsung bayiinden almış olduğum Samsung marka buzdolabı (2500tl) henüz 2 aylık iken arızalandı ve parça değişimi yapıldı,15 gün gibi kısa bir zaman sonra aynı arıza ve yine aynı parça, bu sefer kart değişimi yapıldı ve aynı arıza artık tekrarlamayacak denildi ve on gün önce yine aynı arıza, tekrar parça takılacakmış. Satıcı firma muhatap olmuyor, bodrum Samsung yetkili servis külhanbeyi ve umursamazlar tavırlar ile muhatap olma, yeter artık evimde ne Samsung'a ait eşya ne de herhangi bir Samsung yetkilisi görmek istemiyorum, alın malınızı ödeyin paramı geri. Neden benim paramı geri ödemek size zor, oysaki ben size ödeme yaparken bu kadar zorlamamıştım, fakat Güneykore genel merkeze kadar götüreceğim bu konuyu. Gerekirse Avrupa mahkemeleri. Haram olsun size ödediğim para.

  • Fikret 26 Ekim 2016

    Samsung'a ait Bütün şikayetleri okudum, yazık günah insanların paralarını alıp sonra alay eder gibi o insanlar ile oynamaları, bunun adına dolandırıcılık derler, bu tamamen insanlık dışı, bunca insanın ahı var üzerinizde, o aldığınız ah lar yeter size, hiç mi düşünmezsiniz çoluk çocuğunuzu zavallılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön