Samsung Sürekli Aynı Arızaya Rağmen İlgisiz!

Funda Y. |

Ben 4 yıldır Samsung çamaşır makinesi kullanıcısıyım. ürünüm 3 defa garanti kapsamında servise gitti ve hala aynı sorunlarla karşılaşıyorum ve Samsung müşteri hizmetleri bana bu konuda hiç yardım etmedi.Aynı zamanda iletişim eksikliği çekiyorum.

Çamaşır makinem garantisi bitti demekki Samsung ürünlerinin gideri sadece 2 yıl olup müşteri memnuniyetide garanti kapsamı bitene kadarmış. bir daha kesinlikle bu markalı ürünleri evime sokmam . birde kurumsal firma diye demogoji yapıyorlar.

Etiketler :

Garanti Süre Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Funda Y.
  19 Mart
  23:21

  şaka gibisin samsung ilk yazdığımda dediğim gibi sizin kurumsallığınız 2 yılmış bana diyorsunuzki servis yollayalım ama ürününüzün garantisi bittiği için ücretli gelirrr dalgamı geçiyosunuz nasıl bi firma bu ben anlamadım benim ürünüm kutusundan çıktığında arızalı çıkmış fabrika hatası bu bugüne kadar değiştirmediğiniz için özürdileyeceğinize siz bide kalkmış bana ücretli servis yollayalım diyosunuz siz nediyosunuz yaa ben ürünümün yapılmasını değil değişmesini istiyorum ve bunun için ne gerekirse yapacağım samsunggg bunu böle bil.....

 • 19 Mart
  15:02

  1691399 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi