Samsung Sürekli Arızalanan Telefonumun Değişimini Yapmıyor.

Şahin B. |

Samsung'dan bir telefon aldım garanti kapsamında 6 kez servise gitti 5 kez parça değişti telefon bugün servisten geldi yine yapılmamış telefonumun değişimi veya ücret iade talebinde bulundum yapılmayacağı söylendi. İlgili garanti firmasını defalarca samsung müşteri hizmetlerine şikayette bulunmama rağmen adamlar telefonu yapamadan gönderebiliyorlar.

Ben artık Samsung'un bir ürününü almam. Yasal hak 4 defa parça değiştiği zaman değişim talebinde bulunabileciğimi söylüyor adamlara talepte bulunuyoruz değiştirmeyiz diyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  18:42

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

   

 • Şahin B.
  12 Haziran
  00:54

  444 77 11 den ilker bey diye biriyle zaten görüstük benim garanti servisim denizlideki turgut elektronik adam teknik servis sizinle görüşecek dedi ve kapattı samsung ürününün arkasında durmuyor arkadaşalar adamlar 7. defa garantiye gönder 6. defa parçasını değiştirelim dediler yorum size ait nasıl bir müsteri memnuniyeti...

 • 12 Haziran
  00:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi