Samsung Sürekli Arıza Yapıyor.

Ahmet Erhan T. |

Samsung Türkcell den almış olduğum Samsung Galaxy S4 telefonum sürekli arızalanmak ta..daha önce sürekli kapanması ve kamerasının arızalanması sebebi ile Ankara Kolaj de bulunan SAMSUNG yetkili bayisine götürmüş ve '' PİL şişmesi'' arızası tespit edilerek cihazım geri verilmişti. Cih çok kısa bir süre sonra gene Kamera arızası verdi bu cihaz.. son 20 gün içerisinde cihazın ekranı sağ köşeden başlayarak sararmaya başladı..bugün yine Ankara Kolej de bulunan aynı yetkili servise götürdüm.Cihazı telimden kısa süre sonra adı geçen yetkili servisten aranarak cihazı çarpmış olduğumu (böyle bis şey olmadı) ve 400tl istediler.. kaba konuşmalarda ilavesi.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  11:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ahmet Erhan T.
  26 Ağustos
  08:46

  \'\'şikayetinizi inceleyecegiz\'\' otomatik mesajından başka lütfedip bir bilgi bile vermediler.. SAKIN herhangi bir SAMSUNG Ürünü almayın.. Tüketici hakları kanununun tüm boşluklarına sığınmış ve sizi madur eder mantıktalar...

 • 23 Ağustos
  01:20

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi