Samsung Su Akıtma...

Hilal K. |

Ben İzmir'de müteahhitlik yapıyorum. İnşaatımda Samsung klimayı tercih ettim. Daire sakinleri taşındıkça hepsinde aynı sorunla karşılaşıyorum. Aldığım firma o dönem Samsung servisiydik şimdi değiliz diyor. Samsung yetkili servisini arıyoruz biz müdahale etmiyoruz diyerek kestirip atıyor. Hayatımda böyle saçma bir sistem görmedim. Hiç kullanılmamış sıfır cihazlar için ne yapalım servis dışında dışarıdan ücretli birini mi getirelim. Ondan sonra da başka bir aksilik olsa garanti kapsamı dışı dersiniz. 2 aydır daire sakinleri ile defalarca alttan alıp sadece servis yardımı istememize rağmen hiçbir şekilde sorunumuza çözüm gelmedi. Bir marka değerinin en önemli göstergesi servis hizmetidir. Konuyla ilgili şikayetim umarım doğru noktalara ulaşır.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Su Akıtma-Su Tahliye

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr