Samsung Sözde Müşteri Hizmetleri!

Ugur B. |

Garanti kapsamında olan Televizyonumun sorunlu 3d gözlüklerini yetkili servis değiştirmedi ve ben bunu sikayetvar.com sitesine yazdım. Müşteri hizmetleri yetkili servisle görüşeceğini ve bana yardımcı olacaklarını söylediler. Aradan haftalar geçmesine rağmen konuyla ilgili Müşteri hizmetlerinden H**** Bey' den yanıt bekliyorum ama hiçbir gelişme yok. Şimdi bu şikayet yayınlandıktan 2 saat sonra Samsung müşteri hizmetleri tarafından aranacağım ve biz ilgileneceğiz diyecekler ve yine hiçbir gelişme olmayacak. Bence Samsung müşteri hizmetleri sadece müşteriyle ilgileniyor yapmak için,müşteriyi oyalamak ve kayıtlara müşteriyle görüşme yapıldı demek için özel bir birim kurmuş!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  12:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr