29 Ağustos 2013

Samsung Sorunumu Çözemedi!

11 Ağustos'ta çamaşır makinesi ile ilgili başvuruda bulundum. Gelip arıza tespiti yaptılar ve parça isteyeceklerini belirttiler. Parça geldiğinde il dışında olduğumdan geldiğimde aradım ve aradan 3 gün geçmiş olmasına rağmen benim inanmadığım bahaneler ileri sürerek halen sorunumu çözmüş değiller. www.samsung.com'da online şikayette bulundum.

4447711'i arayarak sorunumu ilettim , ancak sorunum çözülmediği gibi bana bir dönüşte yapılmadı. Büyük olduğunu iddia eden firmaların büyüklüğünün yaptıkları reklamlarla olmadığını birkez daha gördüm. Firmaların büyüklüğünün ürünü sattıktan sonraki hizmetlerinde de devam etmesi gerekir. Samsung'da böyle olmadığını gördüm ve Samsung almamaya karar verdim.

Turgut 58 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 09 Eylül 2013

    Mümkün olduğu taktirde elimdeki Samsung marka telefonlar, buzdolabı ve laptopları en kısa zamanda elimden çıkaracağım ve bir daha almayacağım gibi eş, dost ve yakınlarımın da böyle bir hataya düşmemeleri konusunda gerekli uyarıları yapacağımı, her platformda içine düşürüldüğüm bu durumu paylaşacağımı bilmenizi isterim.

  • Samsung Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön