18 Nisan 2013

Samsung Sorunumu Çözemedi!

Daha Önce Samsung W-8150 telefonum ile ilgili şikayetlerimi iletmiştim. Telefon halen donuyor, ve zaman zaman da kendi kendine kapanıp açılıyor. Bu durum iş akışımı engellemekte. İletişim ve e-maillerim aksıyor. Daha önce de aynı şikayetlerden dolayı telefonu yetkili servise gönderdiğimde 1 defa tamir edildiği iletildi.

2. gönderimde ise bir arıza tespit edilemediği iletildi oysa halen telefon donuyor ve telefonu kullanım imkansız hale geliyor. Şimdi tekrar yetkili servise gönderdim. Takip Numarası : 4133030157'dir. Cihaz ile ilgili şikayetlerimin giderilmesini aksi halde yenisi ile değiştirilmesini rica ediyorum.

Tarık 25 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi19 Nisan 2013

    1751284 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Tarık 19 Nisan 2013

    Samsung Galaxy W-8150 telefon ile ilgili genel problemlerim dışında asıl şunu belirtmek istiyorum, şikayetvar sitesi üzerinde de şikayetler ile ilgili cevaplama oranlarında Samsung % 99 ilgilendiği vs. şeklinde yazılıyor. Netice alınmaktan ve benim sorunuma çözüm bulmadıktan sonra ne fayda sağlıyor ? Telefon ile beni arayıp bilgilendiriyorlar, servise sabah girmiş akşam çıkmış şeklinde saçma sapan bir açıklama yapıyorlar bana bu açıklamayı yapacağınıza Çok değerli, saygı değer TELPA mıdır ? yetkili servisiniz, her kimse gidin TELPA'yı sorgulayın... Neden oluyor benim telefonumda bu sorunlar, neden çözüm üretmiyorlar... Bu sorunlarında markanız üzerinde yapacağı etkiyi düşünmüyor musunuz ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön