27 Eylül 2013

Samsung Sorunu Tespit Ettiği Halde Paramı Vermedi!

08.09.13 tarihinde Samsung mağazasından satın aldığım Samsung Galaxy S4(GT-I9500ZKATUR) cep telefonunu ekran parlaklığının az olması nedeniyle, 09.09.13 tarihinde Samsung yetkili servis merkezine cihazın ekranından memnun olmadığımı belirterek ücret iadesi koşuluyla verdim.

5 gün sonra 14.09.13 tarihinde cihazımı teslim alırken, servis fişinde servisin kendi açıklaması kısmında "Ekran Parlaklığı normal değil" yazmasına rağmen ücret iadesi yapılmadı(servis fişi no: 4138676589). Bu şikayetimi 6 gün önce 21.09.13 tarihinde Samsung müşteri hizmetlerine yazılı olarak e-posta yoluyla bildirmeme rağmen hala bir yanıt veremediler. Pazartesi günü avukatla birlikte tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum.

Mehmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Ekim 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Mehmet30 Eylül 2013

    İnceleme başlatıldığına dair bir bildirim aldım fakat şikayetimle ilgili hala geri dönüş yapmadılar.Müşteri hizmetlerine daha evvelden e-posta yollamama ve bugün(30.09.2013) telefonlada irtibat kurmama rağmen bana yanıt vermeyi ağırdan alıyorlar. Şahsi kanaatim Samsung firmasının müşterilerinin şikayetlerini ele alışı ciddiyetsiz ve umursamazcadır. Bir daha KESİNLİKLE Samsung ürünlerini almayı düşünmüyorum. Yetkili servisi çok kötü. Bundan sonra Samsung ürünlerini kimseye tavsiye dahi etmiyeceğim. Eğer yarın sabaha kadar şikayetime yanıt alamazsam tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön