Samsung Sorunu Çözmedi!

Suat K. |

1850052 nolu şikayetimde belirttiğim mağduriyetim hala giderilmedi. Serviste - Samsung'da müşteri mağduriyetini önemsemiyor. Gerekli yasal işlemleri başlatıyorum yarın. Samsung'un nasıl bir firma olduğunu herkese duyuracağım. Kimsenin tek bir ürününü dahi almaması için ne gerekiyorsa yapacağım. Gerekirse sokağın ortasında yakıp videolarını yayınlayacağım.

Alın terimizle kazandığımız para karşılığında , aldığımız hizmet işte bu kadar. Bende bir teknoloji mağazasında çalışıyorum. Müşterinin en ufak sorununda birebir değişim yaparken, böyle bir durumda Samsung'un değişim yapmaması ne kadar kurumsallaşamadığını gösteriyor. Merkeze sunmak ne demek , her işin bir prosedürü var bu ilk sanki !

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi