Samsung Sorunlu Ürün.

Sait M. |

Yaklaşık 3 ay önce Teknosa dan aldığım Tablet pc im atıv xe700 modelinde ( (ki 2600 TL verdim)) kronik sıkıntılar var, ekrana müdahalem olmamasına karşın görüntü gitti, servise verdik ekran değişti dediler, makina sorunlar tavan yaptı, ısınma, donma, ekran da matlık, ses ve yavaşlama oldu, tekrar servise bıraktım ama 1 hafta ya yakın olmasına rağmen hala cevap yok.

Değişim veya ürün para iade talep ettim yanıt yok! Yurt dışına gitmem gerekiyor ve inanılmaz sıkıntıya düştüm. Acil diye belirtmeme rağmen alaka yok. Kesinlikle şikayetçiyim ve acil olarak mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sait M.
  11 Kasım
  21:43

  kesinlikle memnun degilim ve problemim hala çözülmedi

 • 11 Kasım
  13:59

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Kasım
  11:11

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr