Samsung Sorunları Çözmeden Teslim Etti.

Murat Ç. |

Samsung Galaxy S4 i9500 garantili cihazımı Van Komtel Turkcell bayisinden satın aldım. Cihazımda Android 4.4.2(KitKat) güncellemesinden sonra pil sorunu ortaya çıktı ve ayrıca cihazın etrafında aşınmalar oluşmuştu. Normalde 22-23 saat giden pil ömrü en fazla 7 saat gitmeye başladı. Bu şikayetlerle cihazımı 21.04.2014 tarihinde cihazı satın aldığım bayi aracılığıyla garanti servisine gönderdim.

Cihaz elime 14.05.2014 tarihinde elime ulaştı. Servis fişinde sadece yazılım güncellemesi yapıldığı yazıyor. Aşınmalar için ise garanti dışı olduğunu tamir için 450 TL ödemem gerektiği söylendi. Cihazdaki sorunların hiç biri giderilmemiş. Halen aynı sorunlar devam ediyor .

Etiketler :

Batarya Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  14:00

  2458950 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Mayıs
  00:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi