Samsung Sorun Tespit Edilemedi Diyor!

Ekrem Y. |

Daha önceki şikayetimde belirtmiştim Samsung'un beni ne kadar mağdur ettiğini. En son telefonun verdiği arızalar arttı ve ben de artan arızalar ile birlikte artık aşina olduğum Beşiktaş Ekmen Servisine götürdüm tekrar. 10 gün geçmesine rağmen, herhangi bir bilgilendirme gelmedi. Çağrı merkezini aradığımda , bana "hiçbir sorun tespit edilmedi" şeklinde not düşüldüğünü söylediler.

Ben keyfime sıfır aldığım telefonu kullanmamak için mi sürekli serviste tutuyorum. Nasıl servis anlayışı bu anlamadım. Tespit edemiyorsanız bu süreçte arayıp bu sıkıntının hangi durumda meydana geldiği sorulur en azından ki ben yüz kere anlattım ki "2-20 dakika aralığında konuşmalar kesiliyor" ibaresi gayet net.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  18:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi