Samsung Smart Tv Televizyonumda Youtube Uygulaması Çalışmıyor!

Ahmet T. |

Ürünün ışık sızdırması gece karanlığında TV izlerken can sıkıyor. Geçen gün youtube uygulamasının düzgün çalışmaması üzere tam olarak 58 dakika Samsung Türkiye ile görüştüm. Bana bu televizyon bu uygulama ile uyumlu mu söyleyin diyorum bilmiyoruz O halde bu uygulamayı çalışır hale getirin diyorum, bizi değil Youtube'u arayın diyorlar.

Samsung Türkiye çalışanları M**** ve Ş*** Bey'e buradan konu hakkında bilinçlenmelerini tavsiye ediyorum. Zira ben yaygın olmayan bir uygulamayı sormuyorum, en sıklıkla akıllı bir televizyonun olmazsa olmazı Youtube hakkında soruyorum. Bu uygulama ile bu televizyon uyumlu mudur? Değilse neden belirtilmiyor. Uyumluysa neden benim Televizyonumda çalışmıyor?

Etiketler :

Web Bağlantı Yazılım - Program Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  04 Temmuz
  19:24

  Mehmet Fevzi A.
  sanırım ara yüzleri değişik olmakla birlikte internet servis sağlayıcılar ile samsung smart tv ler arasında veri akış hızından dolayı oluşan bu hata her modemde düzeltilebilir.mtu değerlerini 1300 yapıp yani varsayılan olarak gelen modem değerlerini düşürdüğümde sorun kalmadı.sonucu hemen işlem yaptıktan sonra paylaşırsanız sevinirim.
  ***@mynet.com
  saygılarımla...

  04 Temmuz 2013 14:35

  Ahmet T.
  Fevzi Bey merhabalar, verdiğiniz bilgiler ışığında. Youtube uygulaması şuan için sorunsuz çalışıyor görünüyor. Yardımlarınız için defalarca teşekkür ederim, her ne kadar Bilgi İşlem sektöründe çalışıyor olsam bile MTU ayarı hiç aklıma gelmemişti, gerçekten çok teşekkürler. Keşke Samsung yetkilileri de bu kadar bilgili ve bilinçli yaklaşabilseydi sorunlara arızalara..
  04 Temmuz 2013 19:23

 • Ahmet T.
  04 Temmuz
  13:44

  Mehmet Fevzi A.
  airties modem ile samsung smart tv lerde youtube problemi yaşayan varsa lütfen okusun: modem ara yüzüne giriyoruz,sol taraftaki menüden internet başlığına tıklıyoruz,onun altında internet ayarlarına tıklıyoruz,açılan sayfada PVC altındaki VC1 kısmına tıklıyoruz,açılan bölümde MTU değerini 1300 yapıp kayıt edip çıkıyoruz...kolay gelsin.
  şikayetinizin altına yorum ekleyemediğim için mesaj gönderiyorum.saygılarımla...
  04 Temmuz 2013 11:38

  ---
  Mehmet Bey verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, Zyxel Marka modem kullanıyorum ancak akşam eve geçince deneyeceğim.
  04 Temmuz 2013 13:43

 • Ahmet T.
  01 Temmuz
  15:58

  Süreç Değerlendirme sonucu; Samsung markası benim için, yetersiz Destek sebebiyle bitmiştir..

 • Ahmet T.
  30 Haziran
  20:36

  Samsung firmasından bir destek göremeyince YouTube yetkilileri ile yaptığım görüşme süreci aşağıdadır.

  https://productforums.google.com/forum/#!msg/youtube/6fn3IGsQtck/h3Wyoe5egpUJ

 • 29 Haziran
  23:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi