18 Aralık 2013

Samsung Smart TV Kurulumu ve Teknik Servis Hizmet Kusuru!

Yeni aldığımız Samsung televizyonun kurulumu için gelen teknik servis görevlisi duvar montaj aparatı deliklerinin Samsung'un vidasına küçük geldiğini, bu yüzden kurulumu duvara değil ayakla yapıp garantiyi başlatacağını söyledi.

Televizyon ile montaj aparatını aynı anda sorarak almıştık. Bizden kaynaklı olmayan bu sorunu çözmek için ne yapabileceğimizi sorduğumuzda görevli aparatın deliklerini genişletip birini çağırmamızı önerdi.

Duvarı delip ilgiyi kısmı takmasını, gerisini bizim halledeceğimizi belirttik ancak, zamanının olmadığını, sadece ayağı takacağını (kurulumu tamamlayacak ) söyledi, tüm ısrarlarımıza rağmen bize hiçbir şekilde yardımcı olmadı.

Esra 267 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi20 Aralık 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön