Tolga P. Teşekkür Mesajı

Sorun çözülmüştür.

Samsung Smart Tv İnternet'i Koca Bir Hikaye.

Tolga P. |

Anlamıyorum Samsung'u gerçekten. Televizyon yapıyorsun her şey süper fakat televizyon İnternet'e bağlanmıyor. Müşteri temsilcisini arıyorsun sen 30 dk boyunca telefonda tutuyor fakat sonunda yine yardımcı olamayacağından servis yönlendirmesi yapmaktan bahsediyor.

Forum araştırmalarında okuyorum. Hiç kimse servisten de memnun değil ücret almak için servis hizmeti veriliyor. Televizyon Yazılımı güncelledik. Evde tüm cihazlardan Wirreless kullanabiliyorum fakat televizyonda kullanamıyorum. Bu durumun masrafsız şekilde çözümlenmesini istiyorum. Dikkate alınmalı. Can sıkıcı 1 aydır sorun çözülmüyor kardeşim.

Etiketler :

Web Bağlantı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga P.
  20 Mart
  16:52

  Sorunumu çok çabuk çözdüler. Eziyet çektik ama Yapacak bir şey yok sonuca bakıyorum.

 • Tolga P.
  14 Kasım
  20:31

  Sorun çözülmüştür.

 • 11 Kasım
  19:37

  2809633 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Kasım
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr