Samsung Smart TV Diye Aldım Düz TV' den Bir Farkı Yok.

Okan A. |

Samsung 46" 3D/Lcd/Led Smart TV satın aldım. İnternet keyfi meğer hikaye imiş. Smart yani internetli TV alıyorsunuz normal bir TV den hiçbir farkı yok. Örneğin Facebook ana sayfasına ulaştığınız anda "bellek dolu ya da bilinmeyen sebeple oturumunuz sonlanmıştır". Hatası veriyor. Aldığım günden beri kendilerine iletiyorum, "problemi bildiklerini ama bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar.

Niye böyle problemli bir ürün üretip satıyorsunuz? Sorusuna cevap da vermiyorlar. Ürününün arkasında olan büyük firma, bu kusurlu ürünü düzeltir. Samsung'un bu işe bir an evvel çare bulmasını istiyorum, Samsung bunu satış esnasında gizledi, ayıplı hizmet ve ayıplı ürün kanun maddesince başvurularımı yapacağım.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr