Samsung Smart Televizyonumda Ses Sorunu Var!

Ayşenur Ö. |

Samsung Smart TV'de ses sorunu yaşıyorum. Ses TV izlerken arada 3-4 saniyeliğine gidip geliyor. Her 5-10 dakikada bir bu şekilde oluyor. Tercihler / yoluyla birinci yayın dili Türkçe, ikinci yayın dili Türkçe olarak belirlemek istiyorum ama bu fonksiyon kullanılmıyor diyor.

Etiketler :

Ses - Ses Çıkış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşenur Ö.
  14 Mart
  23:39

  hala aynı sorun devam ediyor 1.800 tlye alınan bi alet böyle sorun yapması şaşırılacak olay.benim bütün beyaz eşyalarım samsung hepsinden gayet memnunum fakat tv böyle olması beni üzdü..

 • Ayşenur Ö.
  10 Aralık
  00:26

  ben iletişim bilgilerimi güncelledim tekrar görüşebiliriz.saygılar

 • 08 Aralık
  15:43

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Aralık
  23:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi