Samsung Sizi Tercih Ettim Bir Açıklama İstiyorum!

Canan S. |

Kurban bayramı arifesinden 1 gün önce evdeki dolabım bozulduğu için acil olarak temin ettiğim markanızın yetkili servis çalışma anketi için 1 gün önce arandım. Anket çalışmasını sürdürürken bana söz verildiği halde kurulum için servisin yoğunluktan dolayı gelmediğini (aldığım yeri servisle alakalı gün içinde 2 kez aradığımda mutlaka geleceklerini aksi halde kendilerinin Samsung bayisi olduklarını yeterli bekleme süresinden sonra fişi takabileceğim söylendi) hanımefendiye ilettim.

Akabinde telefon neredeyse yüzüme kapatıldı tavrı anlayamadığım gibi yetkili servis bayram sonrası mesai günü geldi şayet tavır bunaysa ben 10 gün dolapsız İzmir gibi sıcak bir bölgede çok sıkıntılı günler yaşayacaktım (bayrama dikkatinizi çekiyorum). Öyleyse neden koşa koşa buzdolabı aldım ve birçok yer gezerek sadece bana servis hizmeti sunacağını söyleyen yeri tercih ettim ki önceliğim buydu lütfen bir izah etsin!

Etiketler :

Garanti Kapsam Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr