Samsung Siyah Ekran Sorunu!

Pınar K. |

10. ayda aldığım S5 telefonumda hemen hemen her gün günde bir defa siyah ekran şeklinde donma sorunum vardı, geri tuşunun oradan bastırınca ya da kapatıp açtığımda geri geliyordu. Ekran en son kameramı kullanmaya çalışırken ekranım siyahlaştı ve bir daha da ekran gelmedi ürünümü servise gönderiyorum kullanacak başka bir telefonum yok milletten emanet telefon alıyoruz ilk gün ürün takip numarası gönderiliyor, ikinci gün arıyorum sorunu ne telefonun diye deniyor ki ürününüzün tamiri iptal edilmiş iç ekranda kırık var 6 ayı bile henüz dolmayan alabilmek için aylarca para biriktirip telefon alacağım ve benden kaynaklanmayan bir şeyden dolayı tamir iptal edilecek öyle mi?

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar K.
  17 Mart
  10:58

  Evet bilgilendirme yapıldı bunun için bide buradan sinirimi hoplatıp bilgilendirme yapıldı yazmayın ya düşürmediğim telefon için servis ekibinizdeki bayan arkadaşınız düşmüş hasar alınmış denip itam ediyor siz buna bilgilendirme yapıldı diyorsunuz düşürmedim düşürmedim diye hece hece mi yazalım! Bundan 2 sene önce iPhone telefonumu suya düşürdüm servise götürdüğümde ne yapabilirim diye müşteri memnuniyeti dediler ve ürünün yenisini sağladılar gözünü seveyim iPhone bir daha Samsung aman aman... Peki ben şunu sorayım gönderdiğim serviste telefonun düşürülmediğine beni kim ikna edecek gönderdiğimde telefonu açınca sağ alt geri tuşuna basınca görüntü geliyordu çünkü. Bana deniyorki telefonunuzda ekran yok hadi bakalım mahkemede kim haklı çıkacak birde çok çözüm sunmuş gibi bilgilendirdik demeyin ya allah aşkına demeyin ne bilgilendirdin servisimin yazdığı çizdiği doğrudur deniyor başka bir şey denmiyor!

 • 17 Mart
  09:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Mart
  14:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr