Samsung Sıvı Teması Diyerek Masraf Çıkarıyor!

Sevim D. |

Turkcell sözleşmesiyle 4 ay önce aldığım Samsung galaxy s3 telefonumun ofiste şarjı bitince şarja taktım. telefon şarj ekranı açılıyor fakat başka hiçbir hareket yok. telefon hiç açılmıyordu. Telpa teknik servisine gönderdiğim telefona su girmiş diye rapor tutmuşlar.

350 tl tamir parası istiyorlar. Şimdi sormak istiyorum kapakla kullandığım çantamda taşıdığım bu telefona su nasıl girmiştir? eğer su girmiş ise şarjı bitene kadar nasıl oluyorda çalışıyodu? yoksa bu telefona su tamir esnasında sırf masraf çıkarmak maksadıylamı dahil edildi?

Samsung gibi büyük bir markaya para kazanmak için böyle şeyler yapması hiç yakışmıyor. Ama hakkımı sonuna kadar arayacağımdan emin olabilirsiniz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevim D.
  30 Nisan
  11:20

  Samsungun müşteri memnuniyetini hiçe sayan tavrı dolayısıyla sorunuma hiçbir çözüm bulunulmamıştır. Bana verilen cevap "servis ne diyosa o dur yapabileceğimiz hiçbişey yok". Teşekkürler samsung birdaha ne alırım nede tavsiye ederim. Tüketici mahkemesinde görüşmek üzere...

 • 24 Nisan
  14:10

  1760018 numaralı şikayet hakkında,


  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi