Samsung Sinema Paketinin İznim Olmadan Yenilenmesi.

Banu G. |

10.11.2012 tarihinde Avea hattıma 6662 'den iki sefer Samsung sinema aboneliğiniz yenilenmiştir, hattınızdan 4 TL abonelik ücreti alındı mesajı geldi. Ancak, benim böyle bir üyeliğim yoktur. Ayrıca daha öncesinde de Samsung'un bu özelliğini kullanmadım. Geçen sene bu zamanlar Samsung tablet aldığımda ayarları yapılırken böyle bir üyelik tanımlanmış olabilir ama ben almadığım bir hizmetin bedelini ödemek istemiyorum. Telefon numarama fatura edilen bedelin geri iadesini istiyorum. Bu uygulama Samsung'un müşterilerini mağdur etmektedir. Tablet kurulurken telefon numarasının alınıp, daha sonra tablet ile birlikte gelen silinemeyen uygulamalardan ücret alınması hukuka uygun değildir.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  12:59

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Aralık
  14:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr