Samsung Sinema Paketi Üyeliği Yapılmış!

Rahim E. |

Bu sabah Avea hattıma 6662 'den iki sefer Samsung sinema aboneliğiniz yenilenmiştir, hattınızdan 4 TL abonelik ücreti alındı mesajı geldi. Samsung Smart Tv’yi yeni aldığımda böyle bir üyelik tanımlanmış olabilir ama ben almadığım bir hizmetin bedelini ödemek istemiyorum. Ben kullandığım tvlerin içerisindeki Samsung sinema özelliğini de kullanmıyorum. Ayrıca sitenizde Üyelik tamamen ücretsizdir*. Servis içerisinde satışa tabi olan içerikler mevcuttur.

Samsung sinema aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, ama müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. SMS'te yazan müşteri hizmetleri numarası 0555738*** defalarca aramama rağmen cevap vermiyor. Üyeliğimin iptali ve hattımdan kesilen tutarın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahim E.
  28 Ağustos
  16:12

  Koskaca samsung firmasının düştüğü durum müşteri hizmetleri adres istiyorum ihtarname çekmek için fakat adres veremeyeceklerini söylüyorlar korkmayın bu kadar

 • 28 Ağustos
  15:44

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ağustos
  21:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.