Samsung Sinema Paketi Hakkında Yanılttı.

Gökhan Ç. |

Bir sene önce aldığım Samsung akıllı telefondaki Samsung sinema uygulamasına 1 sene ücretsiz diyerek giriş yaptım. Yaklaşık 1 sene geçtiğini bile unutup hiç kullanmadığım bir uygulama olarak benden habersiz herhangi bir teyit almadan 4 tl 'lik mobil ödeme yapıldı diye bir mesaj geldi Turkcell ve Samsung' tan .

Mesajda verilen 5557383750 no'lu müşteri hizmetleri numarasını defalarca aramama rağmen ulaşamadım. En sonunda Samsung çağrı merkezinden ulaştığım yetkili iptal edebilmem için 6662 no'suna iptal yazmamı söyledi, fakat alınan ücretin geri ödenemeyeceğini belirtti. Küçük bir meblağ ama böyle müşterisini mağdur eden Samsung'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  15:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Mart
  22:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi