Samsung Sinema Clup Üyeliği Ücreti Alıyor.

Turan S. |

Aldıktan 2 yıl 3 ay sonra bozulan D8000 serisi TV ile ilgili olarak, Samsung Sinema Club üyeliği adı altında önceden uyarı yapılmadan, 4 TL çekildi mesajı geldi. Kullanmadığım bir servis ve artık kullanamadığım TV ile ilgili uyarı yapılmadan nasıl para tahsil edilebildiğinin açıklanmasını istiyorum ve iadesini istiyorum (6662 ye iptal yazıp gönderdiğinizde de 0,50 TL alınıyor).

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan S.
  17 Aralık
  09:52

  Samsung sitesindeki üyelik yazısı aşağıdaki gibi, hiç bir yerde 4TL veya 1 yıldan sonra ücretli ibaresi yok!...

  Kaynak: http://www.samsung.com/tr/smartclub/smart-sinema-ucret.html

  "Ücretlendirme

  Uygulamadaki içeriklerin izlenebilmesi için üye olunması gerekir. Üyelik tamamen ücretsizdir*. Servis içerisinde satışa tabi olan içerikler mevcuttur. Bu içeriklerin fiyatları uygulama içerisindeki menülerde görülebilir. *Servis internet bağlantısı üzerinden veri aktarımı yapmaktadır. Cep telefonu / TV cihazları üzerinden hücresel ağ paket veri kullanımı ya da ADSL veri kullanımından doğabilecek olan ücretlendirmelerden Samsung Smart Sinema kullanıcıları sorumludur"

 • Turan S.
  17 Aralık
  09:42

  Tahsilattan önce müşterinizi mutlaka bilgilendirmelisiniz ve yanlış çekilen üyelik parasını iade etmelisiniz (benimki edilmedi). Tüm firmalar bunu yapıyor. Aldığımız onlarca elektronik cihaz ile üyeliklerimizi takip edebilmemiz mümkün değil. Sonuç olarak yaptığınız şeyi etik bulmuyorum (hukuki ne tür haklarım olduğunu araştıracağım).

 • 17 Aralık
  09:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Aralık
  11:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr