Samsung Sinema Club Para Kesintisi Yapıyor!

Hilmi S. |

Hiç bana sormadan direkt cep telefonuma' Samsung sinema paketiniz yenilenmiştir, 4 TL faturanızdan tahsil edilmiştir' diye 6662 'den mesaj geldi. Bende kendilerini arayıp neden bana sormadan paket yenilemesi yaparak telefon hattımdan 4 TL kesiyorsunuz diye sorduğumda ; bana istemiyorsanız iptal ederek 6662 mesaj gönderin dediler. Peki kesilen ücret ne olacak dediğimde ücretin iadesi yok dediler.

Abonelik yenileme yapılacaksa önce mesaj göndermeleri gerektiği, eğer kabul ederse evet yazıp göndermeleri istenir ama, bunlar direkt olarak bana sormadan ve benim hattımdan 4 TL para kesiyorlar. Ben bir vatandaş olarak bunlardan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilmi S.
  24 Eylül
  15:25

  Samsung Çağrı Merkezi beni arayarak sözleşme bilgilerim doğrultusunda ilk yıl ücretsiz, devam eden yıllarda ise ücretli olarak beyanda bulunduğumu belirterek buna rağmen para kesintisi yapılmadan önce beni bilgilendirme zahmetinde bulunmadan bu bedeli benden onaysız olarak kesmesi, iptal etme durumunda 6662'ye iptal yazarak cevap vermemi istemesi, bunun üzerine 6662'ye yazdığım iptal mesajını gönderirken bile halen bu mesaj için bile ücretlendirileceğime dair uyarının gelmesi Samsung'un ne kadar da kurumsal ve etik çalıştığının göstergesi "Keşke gerekli bilgiyi kesinti yapmadan önce yapsanız". Keşke herkes bu kadar güzel çalışsa! Bu hizmetten dolayı Samsung firmasına çok teşekkür ederim.

  "Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır."

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
  24 Eylül 2013
  13:56:56 00

 • 24 Eylül
  13:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Eylül
  20:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi