Samsung Sinema Abonelik Ücreti Alıyor

Ahmet Ç. |

Bu sabah Avea hattıma 6662'den Samsung sinema aboneliğiniz yenilenmiştir, hattınızdan 4 TL abonelik ücreti alındı mesajı geldi. Samsung Smart Tv’yi yeni aldığımda böyle bir üyelik tanımlanmış olabilir ama ben almadığım bir hizmetin bedelini ödemek istemiyorum.

Ben kullandığım TV'lerin içerisindeki Samsung sinema özelliğini de kullanmıyorum. Samsung sinema aboneliğimi nasıl iptal edeceğimi sitesinize girdiğimde (iptal yazıp 6662 gönder) buradan öğrendim onayım olmadan böyle bir ödeme alınması beni çok üzdü. Koca firmaya bunu yakıştıramadım. Kınıyorum 4 TL'nin sefasını sürsünler.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  11:04

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Ocak
  00:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi