Samsung Sinema Aboneliği!

Elçin E. |

Bugün cep telefonuma "Samsung sinema aboneliğiniz yenilenmiştir ve hattınızdan 4 tl abonelik ücreti alınmıştır" mesajı geldi. Böyle bir uygulamayı kullanmadığım gibi aboneliğim olduğu bile hatırlamıyorum.

Öncesinde hiçbir şekilde uyarı mesajı almadım. Ayrıca ücret iadesi için Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Tahsil edilen ücretin iadesinin yapılmadığını çünkü ilk abonelik esnasında son kullanım tarihinin ne olduğunun iletildiğini söylediler.

Ancak kaç yıl önce ya da ay önce böyle bir son tarih olduğunu aklımızda tutmamız mümkün değil. Yapılan uygulama pazarlama tekniği de olsa hiç etik değil. En azından başka bir çözümünü bulmanız ya da bulmaları gerekiyor.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  17:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ekim
  17:10

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi