Samsung Sim Kartı Görmeyen Cihazın Değişimi Yapılmıyor!

Burçin G. |

Cihazı aldım .Şikayet No : 1857235 kaydı oluşturdum. Cihaz 20 gün sonra sim kartı görmedi. Meşrutiyetteki Samsung servisine gitti (Bulut lmt.) ana kartı değiştirdiler. Telefonu tekrar teslim ettiler de ne oldu? Bu sefer kamerayı açtığımda telefon kendini resetliyor. İnanılmaz derece de ısınıyor elimi yakıyor resmen. Şimdi beni nasıl memnun edeceksiniz.Hangi politikanızı uygulayacaksınız .

Ayıplı malınızı sunmaya ısrarla nasıl devam edeceksiniz. Samsung servisinde çalışanlar hiç mi kontrol etmeden müşteriye ürünü veriyor. Ama zekice! müşteri o hatayı bulana kadar biraz daha zaman geçer yasal süreci atlatırsınız. Yeni ürün vermezsiniz değil mi? İlk servise gittiğinde de 32 gün olmuştu.

Etiketler :

Isınma Kamera Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçin G.
  20 Temmuz
  01:08

  samsung benim için bitmiştir.

 • 29 Haziran
  23:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi