10 Mayıs 2013

Samsung Sim kart İle Çalışmayan Telefon!

Ekim ayında aldığım Samsung Galaxy Age S5830i marka telefonum sorunsuz çalışıyordu. Ta ki numaramı Avea'ya taşıyana kadar. Telefon Avea sim kartı görmüyor.Servise götürdüm "yazılımı güncelledik, testlerden geçti çalışır gözüküyor" dedi. Avea sim kartı taktık yine çalışmıyor.Sorun sim kartta dediler farklı Avea hatla denedik yine çalışmıyor.

Üstelik elimizde aynı zamanda aldığımız bir de Galaxy Mini2 var ve aynı sorunun onda da olduğunu fark ettik. "İlk defa karşılaşıyoruz size denk gelmiş" deniyor.Her iki telefonda da aynı sorun var."Yeniden servise götürün" deniyor.Yapılacağından ümitsiz olduğum için hattımı eski operatöre taşımaya karar verdim.Gereksiz telefon faturaları yanıma kar kaldı!

Aslı 167 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi10 Mayıs 2013

    1789999 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön