23 Nisan 2014

Samsung Şikayetlere Aynı Cevabı Veriyor.

Samsung için bildirdiğimiz birimlerin (şikayetlerin) karşı cevabı hep şu şekildedir;

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

Bu cevap sadece cevap verilmek üzere söylenmektedir . Kimsenin aradığı araştırdığı yada sorduğu yok, belirlenmiş tek cevap. Alınan ise sıfır sonuç. Karşımızda sorularımızın cevabından çok icraatını istiyoruz. Bu konu ile de aynı cevap gelirse hiç şaşırmayacağım.

Fatih 265 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi23 Nisan 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Fatih23 Nisan 2014

  yine aynı cevap sistem tarafından gönderilen sadece bi link gibi bir şey başına samsung yazıp gönderdikleri cevabı atsak cevap yine aynı olacak. Saçmalıkdan başka bir şey değil. buradaki arkadaşları uyarıyorum samsung cep telefonlarından uzak durun üretmiş olduğu ürünün arkasında durmuyorlar.

 • Samsung Telefon Temsilcisi23 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön