Samsung Şifre Sorma!

Selçuk O. |

Yaklaşık üç aydır Samsung Note2 telefonumu sorunsuz kullanıyordum. Şirket e maillerini VPN üzerinden alabilmek için Bilgi İşlem Departmanımızdan destek istedim ve onlar gerekli işlemleri yaparak bu uygulamadan yararlanmamı sağladılar ama şimdi her ekran karardığında açılış için benden şifre girmemi istiyor.

Şifresiz çözüm bulunamadı. Her telefonu açacağımda yada her ekranın kapanmasından sonra ne işlem olursa olsun (tel, internet, herhangi bir uygulamaya bakmak...) benden önce şifre soruyor. Eğer şirket e maillerinizi VPN vasıtasıyla almayı planlıyorsanız Samsung Note 2 sorun yaratacaktır. Bir yazılımla bu sorun aşılabilirse 4/4'lük telefon olma hüviyetini sürdürecektir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk O.
  18 Şubat
  13:17

  Sn. Yetkili;

  Toplantı esnasında arandığım için görüşemediniz. Problemim belli. Daha öncede beni arayan yetkiliye izah etmiştim. Bilgi İşlem Departmanımızda sizinle görüştü. Bir önceki telefonum HTC'idi onda sorun yaşamamıştım. Note 2'de ise bu sorunu yaşıyorum.

  Saygılarımla,

  Selçuk Okudan

 • 18 Şubat
  12:49

  1635370 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi