Samsung Sıfır Ürün Kusurlu Çıktı.

Hamdi K. |

Sincan Samsung bayii (özcanlar grup)'dan aldığım bulaşık makinasını kurmaya gelen servis (simge) sıfır ürünün kutusundan çıkardıklarında alt kapak kısmında üretim hatası ve kapak iç kısmında eziklik bulunmaktaydı. Samsung gibi bir markayı temsil eden servis yetkilileri üründeki bu hatalara rağmen kurulumu yapmışlar ve hatalar için rapor tutularak değiştirilir denmiştir. Madem değiştirilecek neden bile bile bu ürünüm kuruldu?

Konuyla alakalı muhatap bulamıyorum. Her aradığım kişi (servis, satıcı) sürekli biz bakmıyoruz şurayı arayın denmektedir. Samsung'u tercih ettiğime pişmanım. anladık ki sadece ürünü satana kadar. Ürün kodu: DV-FN320V. Samsung arıza kodu: 4153875652.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdi K.
  28 Ağustos
  12:15

  samsung\'u tercih ettiğime pişmanım ve kesinlikle çevremi de tercih etmemeleri hususunda uyaracağımmm

 • Hamdi K.
  28 Ağustos
  12:13

  servisten tarafımı arayarak ürünü kesinlikle değiştiremeyeceklerini, hasarlı-defolu olan parçaların sadece değişimlerini yapabileceklerini ilettiler, sıfır aldığım üretim hatasından kaynaklı ürünüm neden değiştirilmiyor? neden tamir gören ürünü kabul edeyim? hala çözüm yokkk Samsungggg

 • 27 Ağustos
  14:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ağustos
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.