Samsung Sıfır Ürün Garanti Kapsamına Sokulmadı.

Hasan Hüseyin K. |

16.12.2014 tarihinde Hepsiburada'dan aldığım buzdolabının ambalajını ben açtım, üründe hasar olduğunu gördüm. servis gelip hasar ve kurulum formu doldurdu. Ürünün ambalajını ben açtığım için garantiden onarım yapılamıyormuş. Ayıplı olarak gelen ürünün evimde onarılmasını istedim ve benden kapak ücreti talep ettiler. Tüketici hakları kanununda böyle bir madde var mı? Bilgilenmek istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Kapı-Menteşe Garanti Kapsam Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Hüseyin K.
  29 Aralık
  13:14

  ürün hepsi burada tarafından değiştirildi ama samsung firmasınına tek söyleyeceğim konu parasını verdiğim ürünün ambalajını ben istediğim zaman açarım. ambalaj açıldı diye garanti dışı kalacak ürün üretmeyin o zaman

 • 23 Aralık
  14:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Aralık
  17:56

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr