Samsung Sıfır Telefonda Arıza Var!

İdris D. |

27.12.2014 satın aldığım Samsung Note 3 bir hafta sonra ses sorunu yaşadım. Zil sesi az çıkıyor ve zaman zaman yükseliyordu. Sincan Samsung yetkili servisine götürdüğümde 1 haftalık cihazımı değiştirmek yerine tamir etmeye kalktılar. Hakkım olan cihaz değişim talebime olumsuz dönüş yaptılar şikayetçiyim. Markanıza güvenerek aldığım telefonun arkasında durmanızı istiyorum. Samsung'a güvendiysem lütfen güvenimi kırmayın ve hemen dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  13:26

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ocak
  10:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz,

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ocak
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr