Samsung Sıfır Telefon Dört Defa Servise Gitti.

İbrahim B. |

Cihazı sıfır aldım bir hafta sonra çalışır haldeyken sürekli donmalar yaptığını ve kendisine reset attığını gördüm. Bunun üzerine servise gönderdim. Yazılım cihaz tarafıma gönderildi. Cihazı teslim aldığımda sorunun hala devam ettiğini gördüm ve tekrar gönderdim. Defalarca servise gidip gelmesine rağmen sorun giderilmedi ve servisin bize cevabı cihazda herhangi bir sorunun olmadığını söylediler. Bunun üzerine cihazın sorunu başka bir telefon aracılığı ile video olarak kaydettim ve hafıza kartına yükleyip yine servise gönderdim. Servisin yine cevabı cihazda sorun yok oldu. Üstelik cihazda herhangi bir deforme olmamasına rağmen çizikler olduğunu belirtiyorlar.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Şubat
  16:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Şubat
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr